Menu
Obec Kluknava
Kluknava
Obec Kluknava
Kluknava
rozšírené vyhľadávanie

Svet literatúry očami detí - Obecná knižnica

Svet literatúry očami detí - Obecná knižnica

V mesiaci január Obecná knižnica v Kluknave vyhlásila aktivitu "Svet literatúry očami detí". Touto cestou chceme vyjadriť poďakovanie všetkým detským čitateľom, že sa so všetkým záujmom, námahou a snahou zapojili do tejto aktivity a ponúkli nám pohľad do ich literárneho sveta!

Sme veľmi radi, že sa do aktivity zapojili aj žiaci a pedagógovia našej základnej školy. Vážime si každú jednu kresbu, každý jeden zhmotnený prejav knižného sveta a zároveň ďakujeme pedagógom, že našim deťom pomáhajú rozvíjať inteligenciu, prebúdzať fantáziu a tvorivosť, obohacovať ich duševný život a že ich usmerňujú k tomu, aby nezabudli na to, akú dôležitú úlohu plnia knihy v živote človeka.

Už čoskoro do našej obecnej knižnice pribudú nové tituly. Pre detských čitateľov máme pripravený inšpiratívny príbeh o našej zjazdovej lyžiarke Petre Vlhovej s titulom: Šibalka na lyžiach. Knižka pútavo a s vtipom hovorí o tom, ako sa z malých detí stávajú veľkí hrdinovia. Zároveň deti inšpiruje a motivuje k tomu, aby sa nevzdávali a robili to, čo milujú. Šibalka na lyžiach poteší aj ilustráciami a prekvapí zaujímavosťami, ktoré o Petre možno ešte neviete Vďaka knihe od Jessa Frencha sa deti budú môcť dozvedieť viac o tom, ako chrániť našu planétu, ako triediť a recyklovať odpad a šetriť prírodné zdroje. To všetko sa budú môcť dozvedieť v knihe Chráňne našu planétu

Aj pre dospelých čitateľov putujú do obecnej knižnice zaujímavé tituly, o ktorých budeme čitateľov informovať v najbližší dňoch.

Do skorého čítania! 

 

Dátum vloženia: 6. 2. 2024 9:45
Dátum poslednej aktualizácie: 12. 2. 2024 11:52

Aktuálne

Expozícia


Green Point

eu

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Aktuálna teplota

23.7.2024 16:07

Aktuálna teplota:

29.7 °C

Vlhkosť:

46.8 %

Rosný bod:

17.2 °C

Virtuálny cintorín

virtuálny cintorín

gp

 

Fotogaléria

Náhodná fotogaléria

TJ

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.

Zaujímavé odkazy

KONTAKTY NA OBECNÝ ÚRAD:Kontakty
 
Mapový portál obce Kluknava

Pranostiky

Pranostika na akt. mesiac

Psie dni majú najviac múch.

Organizácie obce


nahoru