Menu
Obec Kluknava
Kluknava
Obec Kluknava
Kluknava
rozšírené vyhľadávanie

Privítali sme sv. Mikuláša v našej obci

Privítali sme sv. Mikuláša v našej obci

Dobrovoľný hasičský zbor Kluknava v spolupráci s Obcou Kluknava, Farským úradom v Kluknave a všetkými detičkami a ľuďmi dobrej vôle privítali dňa 6. decembra 2022 sv. Mikuláša v našej obci.

Uvítanie sa začalo sv. omšou o 16.00 hod. v kostole a po jej skončení sa sv. Mikuláš spolu so sprievodom premiestnil na ihrisko pod obecným úradom, kde ho čakali netrpezlivé deti spolu so svojimi rodičmi a starými rodičmi. Sv. Mikuláš si pripravil pre deti za ich dobrotu a poslušnosť sladkú odmenu. Súčasťou privítania bolo aj rozsvietenie vianočného stromčeka, ktorý deti ozdobili pripravenou ozdobou.

Veľká vďaka patrí obetavým ľuďom, ktorí niekoľko dní intenzívne pripravovali túto jedinečnú udalosť, predovšetkým členom DHZ Kluknava a ochotným občanom našej obce, ale aj Farnosti Kluknava, Únii žien Kluknava, ako aj všetkým sponzorom, vďaka ktorým sa mohli zaobstarať sladké prekvapenia pre všetky deti!           

Celú túto milú udalosť sprevádzala predvianočná atmosféra, veselá nálada, šťastné oči všetkých detí, teplý čaj a vynikajúce občerstvenie v podobe koláčov, ktoré napiekli šikovné ženy z Kluknavy.

Pevne dúfame, že sv. Mikuláš zavíta do Kluknavy aj na budúci rok! Veľmi sa na neho tešíme! A dovtedy, deti, ako aj my – dospelí, máme príležitosť vykonať mnoho dobrých skutkov, za ktoré budeme odmenení nielen sladkou maškrtou!

Dátum vloženia: 8. 12. 2022 8:00
Dátum poslednej aktualizácie: 8. 12. 2022 15:14

Aktuálne

Expozícia


Green Point

eu

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Aktuálna teplota

24.6.2024 15:06

Aktuálna teplota:

25.2 °C

Vlhkosť:

44.1 %

Rosný bod:

12.1 °C

Virtuálny cintorín

virtuálny cintorín

gp

 

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Oprava kaštieľa r. 2011

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.

Zaujímavé odkazy

KONTAKTY NA OBECNÝ ÚRAD:Kontakty
 
Mapový portál obce Kluknava

Pranostiky

Pranostika na akt. mesiac

Chladných dažďov v júni hospodár sa bojí, najmä vincúr, včelár pri nich zle obstojí.

Pranostika na akt.deň

Od Jána Krstiteľa beží slnce k zime a leto k horku, od Jána Evanjelistu /27.12/ obracia sa slnce k letu a zima k mrazom.

Organizácie obce


nahoru