Obsah

Blahoželanie Anne a Emilovi Ringošovým, č.d. 118

Typ: ostatné
Blahoželanie Anne a Emilovi Ringošovým, č.d. 118 1Vážení občania,
srdečne blahoželáme manželom Anne a Emilovi Ringošovým, č.d. 118 , ktorí v dnešný deň oslavujú nádherných 50 rokov spoločného života. Dovoľte mi, milí jubilujúci manželia, aby som sa Vám v mene Vašich blízkych prihovorila:

Milí rodičia!

Kedysi ste si prstienky dali a už je to 50 rokov. Večnú lásku ste si sľubovali a ten sľub nikdy nezobrali ste späť. Tak ako kedysi, tak aj dnes Vám v srdci zvony znejú, a spolu s nami šťastie, zdravie a lásku k Vášmu výročiu Vám prajú. Všetko najlepšie do ďalších spoločných rokov Vám prajú dcéry: Mária s partnerom Jánom, Anna, Darina s manželom Lukášom, syn Jozef s manželkou Dagmar a vnúčatá: Radko, Eliška, Noemi, Adamko a najmladšia Charllotka za všetkých posiela babke a dedkovi veľkú pusu.   

 

Veľa zdravia, šťastia, lásky a porozumenia, nech je každý deň pre Vás slávnostný, nech Vám úsmev nevymizne z pier ešte dlhé roky, nech šťastné sú všetky Vaše ďalšie kroky, to Vám, milí oslávenci, prajeme aj v mene pracovníkov obecného úradu, obecného zastupiteľstva a starostu obce.


Vytvorené: 31. 5. 2019
Posledná aktualizácia: 31. 5. 2019 15:34
Autor: